Fêtes Romanes

Eelmisel nädalavahetusel toimus Brüsselis tänavakunstifestival “Fêtes Romanes”.  See on iga-aastane üritus, kuhu meie polnud varem sattunud ning sellest on lausa kahju, sest see festival on superlahe.  Esinejaid oli nii Belgiast kui mujalt maailmast, kaugeim külaline koguni nii kaugelt nagu Austraalia. Kahe päeva jooksul astuti oma kavaga korduvalt üles, nii oli lihtne näha kõiki etendusi ning oma lemmikesinejaid kasvõi mitu korda. Kogu festival oli publikule tasuta.

Keda kõike seal ei olnud – igasuguseid akrobaate ja trikitajaid, źonglööre, kaskadöre ja beatboxereid… igavaks ei läinud hetkeksi, sest korraga esineti mitmel laval. Hästi lõbus oli see, et paljud artistid kaasasid oma etendusse inimesi publiku hulgast ning tulemus oli enamasti meganaljakas. Parem kui ükski komöödiafilm!

Lemmikuid oli palju, kuid nii minu kui C. südame võitis siiski austraallane Ernest El Magnifico oma vastupandamatu huumoriga. Tema show’s oli samuti kandev osa inimestel publiku hulgast, kelle ülesanded ei olnud nii mõnigi kord kergete killast..

Inimesed tulid aga meelsasti kaasa ja tegid kõike suure lustiga. Taas kord sai tõestust see, et belglased on üks hästi lõbus ja naljaarmastaja rahvas.:)

Rubriigid: Elu Brüsselis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s