Lõppev aasta

Kuhu küll see aeg kõik kaob – alles ju olid jõulud ja uus aasta, alles me ju tõime kuuse tuppa ja küpsetasime piparkooke…? Aga ei, kalendrisse vaadates selgub, et taas on aeg kuuse järele minna ja piparkoogitainas hakkama panna.

Meie selle aastane piparkoogimaja

Kui mõtlema hakata, mahtus sellesse aastasse siiski väga palju: käisime kaks korda Hispaanias (aastavahetusel Costa del Solis ja juulikuus Barcelonas), kolm korda Prantsusmaal (ja nüüd järgmisel nädalal läheme neljandat korda), päris mitu korda Hollandis, kevadel pikal Itaalia-tuuril ja sügisel Londonis… Lisaks veel kaks korda Eestis ka.

Oleks iga aasta nii ilus ja värviline!

Isegi mitu väikest unistust täitus – näiteks lõpuks ometi on mul aed, kus kasvab iileks.:)

Ka viimase kuu jooksul on juhtunud palju toredaid asju.

Oleme käinud külas ja ise külalisi vastu võtnud.

Oleme käinud paar korda teatris – kõigepealt „Novecento“ Eesti Saatkonnas ja siis Draamateatri „Aabitsa kukk“ võrratu Tõnu Ojaga kohalikus kultuurikeskuses. Eesti teatrit rohkem kui Eestis elades!

Oleme käinud paljudel laatadel – Brüsseli jõululaadal ja Eesti raamatulaadal ja Euroopa Kooli heategevuslaadal. See viimane on alati väga tore jõulueelne üritus, kus erinevatest rahvustest lapsevanemad oma kodumaa hõrgutisi valmistavad ning neid siis koos käsitöö ja muude meenetega heategevuslikul eesmärgil müüvad. Eesti letis on muidugi alati Kalevi kommid ja kohukesed, kiluleivad, rosolje ja kartulisalat. Sellel fotol siin aga hoopis Kreeka pereemade lett:

C. hakkas käima eesti laste lauluringis ja jõudis juba jõulupeol ka solistina üles astuda.

Pildi tegi Rasmuse isa

Jaanuaris olema ilmselt minemas ka Luksemburgi laululaagrisse.

Erinevaid jõulupidusid on olnud nii siin kui seal – koolis ja pikapäevarühmas, Eesti Esinduses ja tööl, eraldi pidu Eesti lastele ja siis veel mõned. Pidudest puudust ei tule.

Täna oli viimane päev nii tööl kui koolis. Ees on ootamas paarinädalane puhkus.:) Peale kodust jõuluõhtut sõidame 4 päevaks Pariisi, sinna jõuluehtes Valguselinna. Seejärel tuleme tagasi Brüsselisse, et koos kallite sõpradega uus aasta vastu võtta.

Kauneid pühi kõigile!

Rubriigid: Elu Brüsselis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s