Külla Virvele ja Villeroy poodi

Eelmisel nädalavahetusel sai teoks mu ammune soov käia ära Villeroy outlet-poes Saksamaal.

Kui me eelmisel aastal Eestist Belgiasse kolisime, siis ma võtsin kaasa minimaalselt lauanõusid, sest kavatsesin kõik vajaliku sellest poest osta. Paraku läks vahepeal aasta märkamatult mööda, meie aga ajasime ikka läbi nelja taldrikuga.

Eelmisel reedel võtsime paari kolleegiga ette sõidu Virvele külla. Virvega töötasime kunagi pikka aega koos, kuid nüüd on ta mitu aastat elanud Prantsusmaal ning saanud vahepeal kahe lapsukese emaks. Kuna Villeroy pood Saksamaal Mettlachis ei jää Virve Prantsusmaa kodust eriti kaugele, olid kõik muidugi huvitatud väikesest ringist, et kuulsale portselanile pilku peale heita.

Ehkki meil GPSi ei olnud, jõudsime Virve juurde reede hilisõhtul ikkagi kohale. Beebi juba magas, aga vanem laps oli veel üleval. Mõlemad on uskumatult armsad tegelased. Tundub, et inglite järgi nime panek oli igati õigustatud.:)

Maja asub neil vaikses eramute rajoonis ning on hästi suur ja muljetavaldav. Näiteks selline jalustrabav lamp köögilaes:

Laupäeva pärastlõunal startisime siis läbi Luksemburgi edasi Saksamaa suunas. Varusime endale portselanipoe jaoks 2 tundi aega ning kõik see aeg sinna ka ära kulus.

Esimene tund me lihtsalt tiirutasime sõgedalt mööda poodi ringi, suutmata valikut langetada, teise tunni alguses siis hakkasime vaikselt esimesi asju kärusse tõstma. Need nõud on lihtsalt niivõrd imeilusad, neid on seal nii suur valik ning Villeroy & Bochi esinduspoodidega võrreldes on hinnad übersoodsad. Elegantseid valgeid tasse võis saada näiteks 2 eurot tükk. Tallinnas Valli tänava esinduspoes tuleks see 2 millegagi läbi korrutada ja 0 lõppu kirjutada.

Isegi meie ainus meeskolleeg lahkus poest, neli hiigelkotti käes.:)

Nii et üks minu unistus on nüüd täitunud. Tuleb leida uus unistus, sest unistused annavad elule värvi.

Tagasiteel tegime kiirteel peatuse ja vaatasime taevas tähti. Suur Vanker oli puude taga, aga Kassiopeia paistis selgelt.

Rubriigid: Prantsusmaa, Saksamaa. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s