Karneval

IMG_0010

Kui musketäri kostüümi leidsime suhteliselt kerge vaevaga, siis sobiva peakatte leidmine ei olnudki nii lihtne. Brüsselis on arvukalt karnevalipoode, meie leidsime 4 poodi ning kindlasti on neid veel. Esmapilgul tundub nendes pakutav valik lõputu, otsekui mõne suure ooperiteatri rekvisiitide ladu. Paraku selgus süvenemisel, et ükski musketärile sobilik kübar C.-le seal pähe ei mahtunud.

Seejärel käisime läbi mitmed meesteriiete poed, et leida mõni päriskaabu, mida paari sulge lisades ise teemakohaseks disainida. Kuid sealtki tuli lahkuda tühjade kätega – kaabud olid kas liiga kitsa servaga, ei sobinud värvilt (puravikupruun) või siis olid lihtsalt liiga kallid, sest päris sadat eurot ei tahaks ühepäevase karnevali eest välja käia.

Küsisin siis mõnelt meeskolleegilt, ega neil kapipõhjast ei ole mõnd sobivat eksemplari välja laenata. Kuid nagu arvata võis, ei ole eesti mehed just eriti suured kaabukandjad. Ainuke pakkumine mis tuli, oli rohelist värvi ning KBC-panga logoga. Pank nimelt jaganud selliseid mingi reklaamikampaania käigus.

Lõpuks, olles tegelikult juba üsna lootuse kaotanud, komistasime ideaalsele kaabule vanalinnas, otse pissiva poisi vastas turistinänni müütavas türklaste poes. 100% villane ja Made in Italy. Kusjuures poole odavam kui karnevalipoodide papist kübarad. Sobitasime sinna valge jaanalinnusule juurde ja voilà! Olen rahul.:)

IMG_0018

Rubriigid: Elu Brüsselis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s